Sabun kokulu kadınlar


Bazı insanları kokularıyla farkeder ve tanırsınız. Öyle belirgin bir kimlik testidir ki bu, hiç kimsenin kokusu bir diğerine benzemez. Çünkü teninin kokusu ile kullandığı parfüm, sabun, ya da banyo malzemesi her neyse birbirine karışır ve o kişinin kendisine has kokusunu ortaya çıkarır.

Kimi öyle hoş gelir ki size, hani koklamaya doyamazsınız denir ya, öyle içinize çeker ve hiç bitmesin istersiniz. .

Benim en sevdiğim koku sabun kokusudur bir kadında.  Ama öyle sıradan bir kadında değil, sevdiğim kadında elbette. Göğsüne dayadığım zaman yüzümü, ya da burnumu boynuna uzattığımda başımı döndürür. Sanırım ki dünyada bir tek onda vardır bu koku. Nasıl kokar bilir misiniz sabun kokan kadın, mis gibi denir ya, aynen öyle. Öpülürken koklanılası kadındır. O benim için parfümü, losyonu değil kendisi mis gibi kokan kadındır. Herhangi bir katkı maddesi içermeden güzel kokar bu kadınlar.  Hayatınızda bir ya da iki kişi denk gelir bu şekilde. kıymetini bilmek lazımdır. Hatta kendilerine aşık ettikleri bir rivayete göre doğrudur. Benim kadar şanslıysanız, ve böyle biri karşınıza çıktıysa, dikkatli olun ve bol bol koklayın böyle bir imkanınız varsa.

Benim kadınım parfümü degil teni guzel kadindir, Vücut losyonu değil teri güzel kadındır, Makyajı değil ruhu güzel olan kadındır.. İyiki benim karşıma çıkmış ve bana kendimi şanslı hissettirmiştir diye düşünürüm.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s