30 lu yaş kadınları


30lu yaşlarını yaşayan kadınlar
1.olgunluğun zirve yaptığı yaştır . hayallerini bitirmiş , gerçeklerle yaşamaya başlamıştır . insana güven verir . gel-geç duyguları bitmiş , kalıcı ilişkilere hazırdır..
2.Ne o öyle, çıtır mıtır ayağı yaş iş, bir de onları eğitmekle mi uğraşacaz kardeşim.
kendilerine de burdan selam ederim, geleceğin 30 yaşındakilerine de selam ederim:):)
3.zor kadınlardır.
4.sanılanın aksine hayatla kavgaları bitmeyip, henüz yeni başlamıştır.
5. bir erkek için mutluluğun ve huzurun anahtarı olurlar.
6.kadındırlar. …
7.yaşının sorulmasından pek hoşlanmayan kadınlardır..
8.20li yaşlarıyla 40larının arasındaki kadınlardır. Bazı insanlara göre en iyi devre bazılarına göre ise en zor oldukları zamanlardır.
kişiye göre ve yaşanmışlıklara göre değişen bu devre için aslında sakinleşip ne istediğini bilme dönemi denilebilir.
9.manasız bir şekilde çocuksu hareketlerinde artış gözlemlenen kadınlardır. bunlar eğer ki sevgilisi falan yoksa ya da evlenmemişse artık dikiş tutmazlar! yani yaşadıkları etrafından edindikleri tecrübe sürekli olarak onları erkeklerden uzaklaştırmışlardır!ama ilişkileri varsa da dobradırlar.. misal ilişkiye başladıklarında bütün isteklerini net ifade ederler yok canım cicim bebeğim falan gibi cümlelerden uzak dururlar “lock” ise lock dır… eğer ki arada bebeğim falan gibi cümleler kuruyorlarsa da hakkaten samimiyeti kurmuşsunuzdur bu kadınlarla… ama sohbetlerine doyum olmaz!
10.bariz yaşlıdırlar ama kabul etmek istemezler, o yüzden birçoğu 3-4 sene 29 yaşında takılır. Evet 30’lu yaşlar erkek için olgunluğun kadın için yaşlılığın başladığı yıllardır. gözaltı ve kırışık kremlerini en çok tüketen yaş grubunu isteyen inceleyebilir…:):):)
11.halen bekar iseler birlikte oldukları her erkeğe potansiyel evlenilecek insan muamelesi yapan kadınlardır. öncelikle çaktırmazlar, klasik kalıplarda süren ilişkide erkekten ışık halen gelmediyse ufak ufak “biz ne olacağız” sorularıyla tacize başlarlar, erkek halen farkında olup da farkındasızlık numarası yapıyorsa ilişkiyi bitirme noktasına bile gelebilirler. Nedeni 30 yaşını geçen kadınların evde kalmış insan muamelesi görmelerinden kaynaklı genel geçerli dandik toplumsal anlayıştır. 30’u da geçtik artık her an doğurganlığı kaybedebilirim korkusu hasıl olur bu dönemlerde…:))))))
12.tat alırlar, tat verirler; sağolasıcalar………..
13.hiperaktiflik ve olgunluk bakımından en dengeli kadınlardır.
14.genç kızlıklarındaki düzensizlikten kurtulmalarının etkisiyle davranışlarının yerli yerine oturmasıyla beraber en fazla peşlerinden koşulacak dişilerdir. …

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s